پله های شیشه ای

با توجه به استفاده روز افزون از شیشه در صنایع مختلف از جمله صنعت ساختمان ، طراحان و معماران سعی در استفاده بیشتر از این متریال نوین در ساختمان ها دارند ، به همین منظور پله های شیشه ایی را جایگزینی مناسب برای پله های چوبی و سنگی می دانند ، چرا که این نوع پله ها علاوه بر زیبایی ظاهری و قیمت مقرون به صرفه ، دوام و عمری بالاتر دارند . همچنین این نوع پله ها ، ظاهر ساختمان را بسیار شیک ، مدرن و باکلاس بالا جلوه می دهند . این موضوع می تواند خود به خود باعث افزایش بهای ساختمانها نیز گردد . راه پله های شیشه ای از جذاب ترین و مدرن ترین سازه های ساختمانی است. این نوع راه پله بدلیل شفافیت و عبور نور می تواند فضا داخلی ساختمان را بزرگتر نشان دهد . با توجه به زیبایی، ظرافت و شفافیت سازه های شیشه ای استفاده از این سازه ها در معماری رو به گسترش است.
پله های شیشه ای از چند لایه شیشه (سکوریت به همراه طلق سوپر سیو ) و با مقاومت بسیار بالا ساخته می شوند . شیشه های سکوریت و لمینت از استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند و می توانند به خوبی در برابر ضربه و فشار از خود مقاومت نشان دهند .

پله های شیشه ای در طراحی دکوراسیون شیک امروزی نقش بسزایی را ایفا می کنند . این نوع راه پله ها با انواع و تنوع در طرح های مختلف و ترکیب با یراق آلات استیل ، زیبایی خیره کننده ای به فضای شما خواهند بخشید . امنیت این سازه ها به دلیل استفاده از متریالی مانند شیشه سکوریت و لمینت و یراق آلات استیل ، تضمین شده است. اما با توجه به تخصصی بودن و دقت بالای اجرای کار ، این سازه ها باید توسط افراد حرفه ای طراحی و اجرا شوند .
این نوع راه پله ها با توجه به سلیقه شما و محدودیت های فضای ساختمان می تواند انواع مختلفی داشته باشند . انواع این راه پله ها شامل : پله شیشه ای معلق ، پله های شیشه ای مارپیچ ، پله های شیشه ای مستقیم می باشند .

شرکت فنی مهندسی پرشیا جام ، یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های تولید کننده محصولات شیشه ای می باشد ، که توانایی اجرای انواع راه پله ها با کف و دیواره شیشه ای را دارد ، این شرکت برای ساخت راه پله و دیواره های آن از بهترین متریال مد نظر شما استفاده می کند . با وجود تیم فنی مهندسی قوی در شرکت فنی مهندسی پرشیا جام ، این شرکت به شما عزیزان هم وطن ، اطمینان خاطر می دهد که با تامین نیازمندی های خود از این شرکت ، پشتوانه قوی و مهندسی در خصوص ایمنی خود در خصوص استفاده از این پله ها را برخوردار باشید .

ما قادر به رسیدگی به تمام خواسته های شما در زمینه تولید انواع پله های شیشه ای هستیم . ما همیشه در حال تحقیق و توسعه کلیه محصولات شیشه های معماری هستیم تا بتوانیم طرح های راه پله شیشه ای تازه، و خلاقانه را به مشتریان خود ارائه دهیم . شما می توانید پله های شیشه ای خود را از طیف محصولات استاندارد ما انتخاب کنید یا اینکه از ما بخواهید تا ما یک پله شیشه ای را فقط برای شما طراحی کنیم. برای اطلاعات بیشتر با خدمات طراحی ما تماس بگیرید .