شیشه های عایق صوتی

برای پنجره های مناطق مسکونی و تجاری از انواع مختلفی شیشه استفاده می شود. این شیشه ها خواص مختلفی دارند و برای مصارف مختلفی نیز نصب می شوند . از جمله شیشه های عایق صدا است که در خانه ها و ادارات بسیار محبوب شده اند ، زیرا به کاهش صدای اطراف کمک می کند و آرامش و حریم خصوصی کامل را برای شما فراهم می سازند . افراد زیادی هستند که شیشه های عایق صدا را در خانه یا محل کار خود انتخاب می کنند، با این حال هنوز هم تعداد قابل توجهی از افراد در مورد مفید بودن و اهمیت شیشه های عایق صدا تردید دارند.
مهم نیست صوت یا صدا از کجا سرچشمه می‌گیرد ، از راه‌آهن ، هواپیما یا کارخانه‌ها ، سر و صدا همیشه در اطراف ما وجود دارد . تحقیقات بر روی روند آینده نشان می دهد که ترافیک و سر و صدا به طور کلی بدتر از زمان حال خواهد شد . انتخاب دقیق نوع شیشه می تواند در کمک به کاهش سطح سر و صدا و برآوردن آسایش شما بسیار مهم باشد.
بالاترین آسایش در زمینه عایق صدا با استفاده از شیشه چند لایه آکوستیک به دست می آید . عملکرد شیشه عایق صوتی به صورت انعکاس صدا به سمت منبع صوت ، و جذب انرژی صدا درون شیشه صورت می گیرد .
ما می‌توانیم عایق صوتی شیشه را به روش‌های مختلف از قبیل ، افزایش ضخامت شیشه ، استفاده از شیشه‌ های چند لایه ، شیشه های طلقی چند لایه ، شیشه های طلقی چندلایه به همراه گاز مخصوص ، بهبود بخشیم . با این حال ، بهترین عملکرد هنگام استفاده از شیشه‌های چند لایه آکوستیک را برای شما با بالاترین عایق صدا به دست می‌آوریم .

شیشه با ویژگی های عایق صوتی ، امواج صوتی را که بر روی آن می افتند خنثی می کند و آنها را به منبع اصلی خود منعکس می کند . این به این معنی است که صدا نمی تواند از شیشه عبور کند ، بنابراین شما را از نویزهای بلند و ارتعاشات صوتی ، در امان نگه می دارد.
مهم است که بدانید صدای بلند بیشتر از اینکه شما را آزار دهد ، برای شما مضر خواهد بود . تحقیقات نشان داده است که آلودگی صوتی یکی از عوامل اصلی استرس، نوسان فشار خون، تحریک پذیری، از دست دادن حافظه و بسیاری از مشکلات روحی و جسمی دیگر است. به همین دلیل است که عایق صوتی پنجره های شما در عصر حاضر به نوعی ضروری شده است.

لینک شبیه ساز صوتی پرشیا جام

برای انتخاب راحت تر و  کمک به شما ،  شرکت پرشیا جام شبیه ساز صوتی خود را برای شما فراهم کرده است . این سیستم  به شما این امکان را می دهد تا تأثیر شبیه سازی شده از انواع مختلف شیشه ، در کاهش صداهای مختلف خارجی را بتوانید به راحتی لمس کنید ، تا یک محیطی عاری از هرگونه سر و صدای خارجی در ساختمان و محیط خود داشته باشید .